Üyelik ve Gizlilik Politikası

https://www.sogutmamerkezi.com Sitesi Gizlilik İlkeleridir

 

Bundan böyle “Soğutma Merkezi ” olarak anılacak Navizon Elektronik Tic. Ltd. Şti. web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Soğutma Merkezi kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediği sürece hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluş ile paylaşmaz.

 

https://www.sogutmamerkezi.com sitesinde alışveriş sepetinin takip edilebilmesi ve aynı reklamların ardarda görülmemesi için Cookie’lerden faydalanılır. Cookie’ler kullanıcılara ilgi alanları doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girilmemesi için şifrenin saklanması gibi çeşitli konularda yarar sağlar. Soğutma Merkezi, https://www.sogutmamerkezi.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

https://www.sogutmamerkezi.com sitesi üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Soğutma Merkezi tarafından kargo ve fatura kesimi gereği toplanmaktadır.

 

Soğutma Merkezi kimi dönemlerde müşteri ve üyelerine kampanya bilgileri, promosyon bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler gönderebilir. Üyeler bu tip bilgileri alıp almayacağını üyelik esnasında seçerek kararlaştırabilir, eğer daha sonra bilgileri almaktan vazgeçerse hesap bilgileri bölümünden seçimini değiştirebilir ya da kendisine iletilen bilgilendirme iletilerinde bulunan linkten iletişim red bildirimi yapabilir.

 

Soğutma Merkezi, Üyelik Sözleşmesi 'nde bulunan amaçlar ve kapsamlar dışında da,  talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Bu kişisel bilgiler, gerekli görüldüğünde kullanıcı ile iletişim kurabilmek için de kullanılabilir. Soğutma Merkezi, kullanıcının kendi isteği ile verdiği kişisel bilgileri yasada öngörülen ya da kullanıcının muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder.

 

Üyelik sırasında girilen kişisel bilgilerin kullanıcı tarafından istenilen zamanda güncellenme ve değiştirilme hakkı vardır. Soğutma Merkezi, bu "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Hizmet Sözleşmesi"ne uymayan kullanıcıların hesabını silmeye ya da hesabını askıya almaya yetkilidir.

 

Soğutma Merkezi, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman üyelere elektronik posta göndermek ya da https://www.sogutmamerkezi.com sitesinde yayınlamak sureti ile değiştirebilir. Gizlilik politikasının değişen hükümleri, yayına alındığı tarihten itibaren yürürlük kazanır.

 

Soğutma Merkezi Gizlilik Politikası ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@sogutmamerkezi.com adresine e-mail gönderebilir ya da Soğutma Merkezi 'ne ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Firma Ünvanı: Navizon Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Adres: Cennet Mah. 2. Yavuz Selim Cad. No: 68/A 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-posta: info@sogutmamerkezi.com

Telefon: 0850 305 36 95