Teslimatlar Hakkında


Sipariş Takibi

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üyelik oluşturmanız gerekmemektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra eğer üye olduysanız hesabınıza giriş yaparak Hesabım > Siparişlerim alanından siparişinizi ve siparişinizin kargo durumunu takip edebilirsiniz. Sitemize üye olmasanız dahi kargo takip numaranız siparişte bize verdiğiniz mail adresinize gönderilecektir.


Sipariş ve Kargo 

Sogutmamerkezi.com üzerinden verdiğiniz siparişler hafta içi aynı gün kargoya verilir(günlük kargo teslimatı yapılmadıysa). Aksi bir durum söz konusu ise(stok hatası vb.) müşteri ile iletişime geçilir. Teslimatınızın hatasız olması, doğru ve kolay gerçekleşebilmesi için adres bilgilerinizi ( mahalle, sokak, cadde, apartman numarası vb.) tam ve eksiksiz doldurmanız önemlidir.


Bayram ve Resmi tatil dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için siparişinizin kargoya teslimatı ilk iş günü içerisinde yapılır.


Ödemeler

Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kredi kartı, havale/eft  yöntemlerinden birini seçebilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri sadece Türkiye’den verilen siparişler için geçerlidir. Sitemizde gösterilen tüm fiyatlar ürünlerin KDV dahil fiyatlarıdır.