Teslimat Bilgileri

Sipariş Takibi

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra siparişinizi verebilir, hesabınıza giriş yaparak Hesabım > Siparişlerim alanından siparişinizi ve siparişinizin kargo durumunu takip edebilirsiniz. Kargonuzu ayrıca tarafınıza mail yolu ile iletilen kargo takip numarası ile birlikte ilgili kargo firmasının sitesinden de takip edebilirsiniz. 

Sipariş ve Kargo 

Soğutma Merkezi üzerinden verdiğiniz siparişler ürün temin durumuna göre kargoya verilir. Adrese teslim siparişlerinizde, siparişiniz kargoya verildikten 1 -7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Teslimatınızın hatasız olması, doğru ve kolay gerçekleşebilmesi için adres bilgilerinizi ( mahalle, sokak, cadde, apartman numarası vb.) tam ve eksiksiz doldurmanız önemlidir.

Bayram ve resmi tatil dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için siparişinizin teslimatı ilk iş günü içerisinde yapılır.

Ödemeler

Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kredi kartı, havale/EFT ve kapıda ödeme yöntemlerinden birini seçebilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri sadece Türkiye’den verilen siparişler için geçerlidir. Sitemizde gösterilen tüm fiyatlar ürünlerin KDV dahil fiyatlarıdır.