Soğutma Merkezi İade ve Değişim

İade İşlemleri

İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünleri,  teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin kabul edilebilir olması için ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iade yapılması şarttır. Eğer varsa, sipariş ile birlikte gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünlerin de iade gönderilen ürün ile birlikte iade edilmesi gereklidir. 

Ürün ve sevk irsaliyesi, site içinde bulunan iade formu doldurularak 30 gün içerisinde yetkili kargo firması ile iade adresine gönderilebilir. Kullanıcıdan kaynaklanan durumlarda para iadesi yapılırken kargo ücretleri kesilip ücret iadesi yapılır.  Sevk irsaliyesinin kaybolması durumunda, sipariş numarası , ad/soyad , iletişim bilgileri ve iade nedeni temiz bir kağıda okunaklı bir şekilde yazılarak iade adresine gönderilmelidir. 

İade kargosu tarafımıza ulaştıktan sonra, iadesi yapılan ürün ya da ürünler iade politikamıza uygun ise iade işleminiz 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek tarafınıza e-mail ile bilgi iletilir ve en geç 7 iş günü içerisinde para iadeniz ödemeyi yapmış olduğunuz kredi kartınıza yapılır. Eğer siparişinizi kapıda ödeme seçeneği ile gerçekleştirdiyseniz, iadesi onaylanan ürünün para iadesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılır. IBAN bilgilerinizi kapıda ödeme iade talep formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. 

İade Adresimiz : Yeşilova Mahallesi, Gaziosmanpaşa cad No 54, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Değişim İşlemleri

Değişim talebinizi siparişinizi gerçekleştirdikten en geç 7 gün içerisinde müşteri hizmetlerimize bildirerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız sipariş numaranız ile birlikte info@sogutmamerkezi.com adresine mail atabilir ya da 0533 097 35 88 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak satın aldığınız ürünün sipariş iptalini talep edebilirsiniz.