Soğutma Merkezi İade ve Değişim

İade ve Değişim

İade İşlemleri

Sogutmamerkezi.com 'dan satın aldığınız ürünleri,  teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin kabul edilebilir olması için ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iade yapılması şarttır. Eğer varsa, sipariş ile birlikte gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünlerin de iade gönderilen ürün ile birlikte iade edilmesi gereklidir. 

Ürün ve irsaliyeli faturası, öncesinde info@sogutmamerkezi.com 'a mail atılıp bilgilendirilerek 7 gün içerisinde yetkili kargo firması ile iade adresine gönderilebilir. Kullanıcıdan kaynaklanan durumlarda (yanlış sipariş vs.) kargo masrafları kesilip ücret iadesi yapılır.  

İade kargosu tarafımıza ulaştıktan sonra, iadesi yapılan ürün ya da ürünler iade politikamıza uygun ise iade işleminiz 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. En geç 7 iş günü içerisinde para iadeniz ödemeyi yapmış olduğunuz kredi kartınıza/banka kartınıza/hesabınıza yapılır.

İade Adresimiz : Yeşilova Mahallesi, Gaziosmanpaşa cad No 54, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Değişim İşlemleri ve İptal

Değişim talebinizi siparişinizi gerçekleştirdikten en geç 7 gün içerisinde müşteri hizmetlerimize bildirerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız sipariş numaranız ile birlikte info@sogutmamerkezi.com adresine mail atabilir ya da 0850 305 36 95 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak satın aldığınız ürünün sipariş iptalini talep edebilirsiniz.